Dovoz tovaru

Pri nákupe tovaru v hodnote nad 350,- EUR poskytneme rozvoz tovaru v meste Gelnica bezplatne, tovar doručíme až pred váš vchod/bránu na naše náklady, čo je určite tiež nemalá nákladová položka, ktorú sme zákazníkovi ochotní poskytnúť zadarmo. Poskytnutie služby rozvozu tovaru je pre nás v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Rozvoz tovaru vám zabezpečíme v celom okrese Gelnica, cenník našich služieb, dopravného a manipulačného je k dispozícii na našej predajni.

Zber použitého elektroodpadu

Zabezpečujeme aj službu recyklácie - zberu použitého elektroodpadu. Starý výrobok - elektroodpad stačí doviezť k nám a my sa o neho ekologicky postaráme. Sme členom recyklačného systému ENVIDOM.

Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj zvoz starého spotrebiča. Pri zakúpení nového výrobku u nás  stačí nahlásiť požiadavku na zvoz starého spotrebiča, ten následne v dohodnutom termíne je potrebné pripraviť na dohodnutom mieste - výrobok musí byť kompletný, očistený, vhodne zabalený - aby pri preprave do zberného dvoru s ním bola čo najľahšia manipulácia a nedochádzalo k prípadnému znečisteniu prepravného vozidla či okolia.

Predaj na splátky

U nás môžete nakúpiť celý sortiment cez dve najrozšírenejšie splátkove spoločnosti :

Záleží len na vás, ktorú so spoločností si vyberiete. Sami si určíte výšku akontácie v eurách alebo v percentách z celkovej sumy tovaru, ďalej dobu splácania úveru a mesačnú výšku splátky.

Pri výbere najvhodnejšieho variantu nákupu na splátky personál predajne vám vždy ochotne poradí a pomôže.