Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
SORA ELEKTRO, GELNICA

Po-Pia 08:30 - 16:30
Sobota 08:30 - 11:30
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

Dovoz tovaru

Dovoz tovaru

Pri nákupe tovaru v hodnote nad 350,- EUR poskytneme rozvoz tovaru v meste Gelnica bezplatne, tovar doručíme až pred váš vchod/bránu na naše náklady, čo je určite tiež nemalá nákladová položka, ktorú sme zákazníkovi ochotní poskytnúť zadarmo. Poskytnutie služby rozvozu tovaru je pre nás v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Rozvoz tovaru vám zabezpečíme v celom okrese Gelnica, cenník našich služieb, dopravného a manipulačného je k dispozícii na našej predajni.

MORA TOM10N

Spať na: TATRAMAT ELOV 120
GT ohrievače vody sú doporučené v prípadoch, kde sú aspoň dve odberné miesta s teplou vodou. Zvlášť sú vhodné pre renovované staršie budovy, ako aj pre kúpeľne, kuchyne, laboratória, servisné dielne a garáže.

GT je zvlášť užitočný v kombinácii s centrálnym ohrievacím systémom (pre ekonomické ohrievanie vody počas zimnej vykurovacej sezóny), kedy elektrický ohrievací element zabudovaný vo vnútri ohrievača je v činnosti iba počas letnej sezóny. Pri správnom pripojení a využití zmiešavacej batérie, GT môže byť použitý v netlakových systémoch pri napájaní jedného odberného miesta.

Kotol je vyrobený z oceľového plechu s antikoróznou smaltovanou povrchovou úpravou v kombinácii s ochrannou horčíkovou anódou.
Objem - 10 litrov
Pripojenie do siete odberu - G 1/2
Hmotnosť netto / brutto / po zabalení - 8/9/18 kg
121 €
10 €
111 €
SORA ELEKTRO, Hlavná 338/58, GELNICA © 2012 | generuje