Tokajský výberUž od nepamäti sú považované za elixír večnej mladosti, symbol mužskej sily a ženskej krásy. Legendárne moky, ktoré vášnivo milovala ruská cárovná Katarína, s obľubou ich pila Mária Terézia a básne o nich skladal J. W. Goethe.

Special collectionTieto vína sú určené pre gastronomické zariadenia, privátne archívy a špecializované vinotéky. V tejto kolekcii vyrábame akostné vína s prívlastkom z odrôd východoslovenskej a tokajskej oblasti. Tie najlepšie odrodové vína!

Kolekcie Virginia, Saturnia a Mystéria spája námet etikety, ktorej dominuje nežný mak bielokvetý. Ten každý rok posvätí naše vinohrady, najmä jeden z najlepších honov slovenského Tokaja – hon Makovisko…

V ponuke máme krásne archívy rôznych ročníkov pre potešenie Vaších blízkych, známych, alebo obchodných partnerov.

Vína 3 základných tokajských odrôd: Furmint, Lipovina a Muškát žltý. Sú vyrobené modernou reduktívnou technológiou (bez prístupu kyslíka), vďaka čomu si zachovali sviežosť a bukétne látky.

Svieže, ľahké akostné vína vyrobené z tradičných tokajských odrôd.

Predajňa SORA ELEKTRO, Hlavná 338/58, GELNICA - spoľahlivá predajňa elektrospotrebičov, do chladničky od nás pridáme tokajské víno.
SORA ELEKTRO, Hlavná 338/58, GELNICA © 2012 | generuje