Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
SORA ELEKTRO, GELNICA

Po-Pia 08:30 - 16:30
Sobota 08:30 - 11:30
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

Dovoz tovaru

Dovoz tovaru

Pri nákupe tovaru v hodnote nad 350,- EUR poskytneme rozvoz tovaru v meste Gelnica bezplatne, tovar doručíme až pred váš vchod/bránu na naše náklady, čo je určite tiež nemalá nákladová položka, ktorú sme zákazníkovi ochotní poskytnúť zadarmo. Poskytnutie služby rozvozu tovaru je pre nás v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Rozvoz tovaru vám zabezpečíme v celom okrese Gelnica, cenník našich služieb, dopravného a manipulačného je k dispozícii na našej predajni.

V obchode sa Vám nemôže stať to čo pri internetovom predaji: "že si objednáte a zaplatíte televízor a domov Vám bude doručený notebook".

Aj keď sa nakupovanie cez internet v súčasnosti rozmáha a prudko napreduje, nákup v kamennom obchode je však stále najpopulárnejší. "Človek má istotu, že nekupuje "mačku vo vreci".

Najväčšou výhodou je samozrejme osobný kontakt s predajcom. Už len podľa reakcií a správania sa predajcu si viete urobiť aký tak obraz o ňom aj o samotnom obchode. Keď sa Vám niečo nepáči, jednoducho odídete nakúpiť do iného obchodu.

Obrovskou výhodou je takisto aj možnosť, že si tovar pred kúpou prezriete, vyskúšate. "Evidentný nedostatok výrobku si tak hneď všimnete a v konečnom dôsledku ta ušetríte čas pri opätovnom balení výrobku a odosielaní ho spňť internetovému predajcovi."

Rovnako v  prípade reklamácii sa Vám zbytočne nenavyšujú náklady na poštovné ako pri internetovom obchode. "Všetko jednoducho vybavíte na mieste, kde ste si tovar zakúpili."

SORA ELEKTRO, Hlavná 338/58, GELNICA © 2012 | generuje