Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
SORA ELEKTRO, GELNICA

Po-Pia 08:30 - 16:30
Sobota 08:30 - 11:30
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

Dovoz tovaru

Dovoz tovaru

Pri nákupe tovaru v hodnote nad 350,- EUR poskytneme rozvoz tovaru v meste Gelnica bezplatne, tovar doručíme až pred váš vchod/bránu na naše náklady, čo je určite tiež nemalá nákladová položka, ktorú sme zákazníkovi ochotní poskytnúť zadarmo. Poskytnutie služby rozvozu tovaru je pre nás v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Rozvoz tovaru vám zabezpečíme v celom okrese Gelnica, cenník našich služieb, dopravného a manipulačného je k dispozícii na našej predajni.

Naša predajňa SORA ELEKTRO v Gelnici pôsobí od roku 2008. Začali sme na Baníckom námestí (SORA ELEKTRO partner GORENJE), v roku 2010 sme svoje pôsobenie rozšírili, presťahovali sme sa na súčasnú adresu do väčších a atraktívnejších priestorov v samotnom centre mesta, kde je lepší prístup pre parkovanie, lepšia poloha, kde sme aj rozšírili ponuku spotrebičov.

Náš hlavný predmet podnikania je maloobchod a veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom živnosti.

V obchode sa zmeriavame na predaj:

 • veľkej bielej techniky
  / práčky, sporáky, vstavané spotrebiče, digestory, chladničky, umývačky riadu, predaj malej bielej techniky /
 • ďalej sú to kuchynské malé spotrebiče
  / kuchynské roboty, mixéry, rýchlovarné kanvice, hriankovače, mikrovlnné rúry atď. /
 • do vašej kuchyne pridáme i
  / výrobníky sódy soda stream, kávovary dolce gusto, kapsule dolce gusto atď. /
 • postupne sme ponuku rozšírili o predaj čiernej techniky
  / televízory, satelity, mikrosystému, rádia, DVD prehrávača atď /
 • v ponuke nechýba ani doplnkový tovar
  / ako žiarovky, predlžovacie káble, batérie, filtre /


Predajňa SORA ELEKTRO Gelnica
- spoľahlivá predajňa elektrospotrebičov,  teplo domova zabezpečí naša vykurovacia technika. Vykurovacia technika je našou ďalšou dôležitou divíziou, keďže teplo a pohoda je základom každej domácnosti. Predávame bojlery, vykurovacie telesá (gamatky), klimatizácie, ohrievače, kotly, radiátory.

Predajňa SORA ELEKTRO Gelnica
- spoľahlivá predajňa elektrospotrebičov, do chladničky od nás pridáme tokajské víno. Pohodu a teplo vašej domácnosti zabezpečuje vykurovacia technika z našej predajne, výborný nedeľný obed ste si pripravili tiež s veľkou pomocou kuchynských elektrospotrebičov od nás, už chýba iba vynikajúce tokajské víno. Už od nepamäti sú považované tokajské vína za elixír večnej mladosti, symbol mužskej sily a ženskej krásy.
Predaj fľašového slovenského tokajské vína v našej vinotéke na predajni je poslednou dôležitou sekciou v našom podnikaní.

SORA ELEKTRO, Hlavná 338/58, GELNICA © 2012 | generuje